Dzięki własnemu zapleczu technicznemu, wszelkie przedsięwzięcia realizujemy od momentu powstania projektu
aż do jego realizacji:


Summa 120D – Dzięki tej maszynie potrafimy wyciąć litery lub inne specjalnie kształty zaprojektowane na ekranie monitora z dokładnością do 0,01 mm oraz za pomocą funkcji OPOS jesteśmy w stanie poprzednio wydrukowany projekt oraz zalaminowany wyciąć po obrysie.

 


Megaplot P60 – Za pomocą specjalnie zaprojektowanej maszyny która bazuje na drucie oporowym dla naszych stałych klientów wycinany zaprojektowane kształty, loga, litery z płyt XPS, które po pomalowaniu bądź dodaniu kilka elementów jak np. lico z plexi potrafią tworzyć dość tani, a bardzo estetyczny efekt na ścianie.

 


Laminator 1600 na ciepło – Maszyna dość prosta a zarazem bardzo przydatna, dwa wałki nagrzane do odpowiedniej temperatury służą do nakładania laminatu stałego na wydruki w celu zapobiegania porysowań lub w przypadku dłuższej ekspozycji reklamy utraty barw.

 


Roland RS 640 – Ploter drukujący o bardzo dużej rozdzielczości druku 1440×1440 dpi jest w stanie umieści na folii lub papierze bardzo dokładne szczegóły które w efekcie końcowym są bardzo ważne.

 


Ploter frezujący o wymiarach 3 x 2 – Jesteśmy w stanie z całej płyty plexi, bądź pcv wyciąć co tylko sobie klient zażyczy. Polski producent maszyny gwarantuje doskonałą jakość cięcia oraz precyzyjność, a nasze doświadczenie tylko to potwierdza.

 

Posiadamy również narzędzia wykorzystywane do prac codziennych najlepszych znanych producentów – makita, dewalt, bester oraz wiele innych marek renomowanych producentów, które pozwalają na wytworzenie najlepszej jakości produktów.

Zespół ProfesMedia